XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, Rok C - Odpust parafialny ku czi św. Jana Chrzciciela

swiety jan chrzciciel i 3755

Boże, Ty powołałeś świętego Jana Chrzciciela, aby przygotował Twój lud na przyjście Chrystusa Pana, udziel Twojemu Kościołowi daru radości w Duchu Świętym i skieruj dusze wszystkich wiernych na drogę zbawienia i pokoju. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

1) Msza św. odpustowa z uroczystą procesją wokół kościoła ku czci świętgo Jana Chrzciciela - patrona naszej Parafii - o godzinie 11.30

2) Msza święta o godz.10.00 będzie sprawowana jako msza dziękczynna za miniony Rok Szkolny z prośbą o błogosławieństwo na bezpieczne wakacje

3) Dzisiaj przed kościołem i w przedsionku kościoła jest organizowany kiermasz chrytatywny na którym będą sprzedawane różne wyroby ukraińskie. Pozyskane środki organizatorzy kiermaszu przeznaczą na pomoc obrońcom Ukrainy. Bóg zapłać za wszelką pomoc.

4) W środę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca - spowiedź święta od godziny 17.30. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu, taca na prace konserwatorskie w świątyni.

5) Zapowiedzi przedmałżeńskie - Tomasz Karnecki, kawaler, Jonkowo i Anna Maria Woźniak, panna, Olsztyn