NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, Rok A

Pusty grób

DRODZY PARAFIANIE i GOŚCIE

Doznajcie w te święta Zmartwychwstania Pańskiego
wyjątkowego szczęścia i błogosławieństwa.
Poczujcie miłość Boga
i opiekę Jego świętych Aniołów.
Zrozumcie sens życia
i potęgę rodziny.
Otwórzcie serca
i wpuście wiarę, nadzieję oraz miłość.

Radosnych, pełnych wiary świąt Wielkiej Nocy

dla całej Wspólnoty Parafialnej

życzy ksiądz Proboszcz.

1) W Niedzielę Wielkanocną msze św. w następującym porządku: 6.00 - msza św. rezurekcyjna z uroczystą procesją wokół kościoła; 10.00 i 11.30 - msze św. w Jonkowie. W drugi dzień świąt msze św. tak jak w każdą niedzielę.

2) Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego.

3) Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, aby te święta były przeżyte przez nas w sposób jak najbardziej uroczysty. Dziękuję Druhnom i Druhom z OSP Jonkowo i OSP Mątki za pełnienie warty przy Grobie Pańskim, za pomoc w procesji. Dziękuję tym, którzy zorganizowali zbiórkę na kwiaty do Grobu Pańskiego i tym, którzy te ofiary składali, oraz tym, którzy te kwiaty zakupili i przywieźli. Dziękuję Parafianom i Parafiankom, którzy ustawiali Grób Pański i Ciemnicę, oraz pięknie posprzątali naszą świątynię. Dziękuję Szafarzom Nadzwyczajnym, Orkiestrze Dętej z Jonkowa na czelę z Panem Organistą i Ministrantom za pomoc i udział w Triduum Paschalnym. Panu Bogu dziękuję za łaskę tak licznych spowiedzi i przyjętych Komunii świętych. Życzę wszystkim Parafianom i Gościom aby wytrwali w stanie łaski uświęcającej jak najdłużej.