XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

dekalog

"Nic nie dodacie do tego, co ja wam nakazuję, i nic z tego nie odejmiecie, zachowując nakazy waszego Pana Boga, które na was nakładam. Strzeżcie ich i wypełniajcie je, bo one są waszą mądrością i umiejętnością w oczach narodów... bo któryż naród wielki ma bogów tak bliskich, jak Pan Bóg nasz, ilekroć Go wzywamy? Któryż naród wielki ma prawa i nakazy tak sprawiedliwe, jak całe to Prawo?" (Pwt 4,2.6-8).

1) 1 września wspomnienie NMP, Królowej Pokoju, na mszę świętą o godzinie 18.00 zapraszam dzieci, młodzież i rodziców pragnących wspólne modlić się o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny.

2) Najbliższy piątek to I piątek miesiąca - od godziny 17.20 spowiedź.

3) Od dzisiejszej niedzieli sprawy Parafii, Ojczyzny i świata będziemy polecać opiece św. Michała Archanioła

4) 5 września - niedziela - uroczystości odpustowe w Gietrzwałdzie. Odpust się o godz.10.oo wspólną modlitwą różańcową, następnie o 10.30 rozpocznie się procesja z obrazem Matki Bożej. W tym dniu o godz. 6.30 pobłogosławię Pielgrzymów wychodzących z naszej Parafii do Gietrzwałdu. Zapraszam do wspólnej modlitwy.