XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, Rok A

praca w winnicy

W dzisiejszej Ewangelii robotnicy usłyszeli wezwanie: „Idźcie i wy do winnicy” (Mt 20). Idźmy więc z tą świadomością, że wiele rzeczy w niej będzie niezrozumiałych. Zamiast próbować je zrozumieć, trzeba raczej prosić: „przymnóż mi wiary, Panie” (Łk 17).

1) W piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

2) Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 11.30 zebranie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

3) W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy naszą Parafiankę: +Zenobię Gappa. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.

4) Na stronie internetowej naszej Parafii jest zaktualizowany do końca roku kalendarz intencji mszalnych. Można sprawdzić treść i terminy zamówionych mszy świętych.

5) Jest już zaktualizowana strona Cmentarza Parafialnego w Jonkowie

PROSZĘ O KONTAKT W SPRAWIE UZUPEŁNIENIA DANYCH (ustanowienie dysponenta grobu, terminów płatności i ewentualnych błędów)

INFORMACJA O POTRZEBIE PILNEGO KONTAKTU WIDNIEJE POD KONKRETNYMI NAGROBKAMI NA STRONIE INTERNETOWEJ

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJĘ TYLKO W GODZINACH PRACY KANCELARII PARAFIALNEJ